Double Wood Automatic Watch Winder Box – KNG-193
$550.00
Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 customer reviews)
0
People watching this product now!
-
Preparing Watches: 24-48 Hours
-
Express Delivery: 5-10 Business Days
-
Warranty 2 year
-
Free 14-Day returns
Guaranteed Safe Checkout
Winder Features
| Ürün Genişliği | 11,7 cm |
|---|---|
| Malzeme | Odun |
| Model Numarası | 06saatçi kurma makinesi |
| Ürün Ağırlığı | 1800 gr |
| Ürün Uzunluğu | 24 cm |
| Ürün Yüksekliği | 15,5 cm |
| Durum | Etiketsiz yeni |
| Kökeni | Çin Anakarası |
| Öğe Türü | Saat Kurma Makineleri |
| Renk | Siyah, Gri, Kahverengi |
| Özellik | Dropshipping, Toptan, 1/2 Yuva |
Additional information
| Model |
kng-227-double-black ,kng-227-double-red |
|---|
Customer Reviews
2 reviews for Double Wood Automatic Watch Winder Box – KNG-193
Add a review Cancel reply
Related Products
6 Slot Wood Automatic Watch Winder Box (Quiet Motor) – KNG-610
Watch Winders, 6 Watch Winder, Automatic Watch Winder, Omega Watch Winder, Patek Philippe Watch Winder, Rolex Watch Winder, Tag Heuer Watch Winder
$1,000.00
Rated 5.00 out of 5
Single Leather Watch Winder Box KNG-118
Watch Winders, Omega Watch Winder, Patek Philippe Watch Winder, Rolex Watch Winder, Single Watch Winder, Tag Heuer Watch Winder
$100.00
Keep your automatic watch powered and protected on the go. Unlike bulky winders that stay at home, our compact travel
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Double Leather Automatic Watch Winder Box – KNG-225
Watch Winders, Automatic Watch Winder, Double Watch Winder, Omega Watch Winder, Patek Philippe Watch Winder, Rolex Watch Winder, Tag Heuer Watch Winder
$550.00
Rated 5.00 out of 5
Single Wood Automatic Watch Winder (Silent Motor) – KNG-133
Watch Winders, Automatic Watch Winder, Omega Watch Winder, Patek Philippe Watch Winder, Rolex Watch Winder, Single Watch Winder, Tag Heuer Watch Winder
$150.00
Rated 4.60 out of 5
Feature Description Item Width 13.5 cm Material Wood Model Number Watch winder, watch winder safe box, automatic watch winder for
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Triple Wood Automatic Watch Winder (Open Cover Stop) – KNG-334
Watch Winders, Automatic Watch Winder, Omega Watch Winder, Patek Philippe Watch Winder, Rolex Watch Winder, Tag Heuer Watch Winder, Triple Watch Winder
$400.00
Rated 5.00 out of 5
Feature Description Item Width 18 cm Material MDF + PVC + ABS Model Number Watch Winders Item Weight 8000 g
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

tyler houston –
looks sleek both watches stay wound and it runs super quiet
dante parker –
i keep this one on my shelf and it looks great spins are smooth